اطلاعیه (۱)

دبیرخانه جایزه داستان مازندران

به اطلاع می‌رساند

در حال حاضر صفحه ی اینستاگرامی این جایزه در اختیار دبیرخانه نبوده لذا تمامی اخبار و بیانیه های مربوط به جایزه را تنها از طریق وب سایت رسمی جایزه داستان مازندران

www.dastanmazandaran.ir

و

کانال تلگرامی« داستان مازندران»

https://t.me/dastanemazandaran

اطلاعیه

پیگیری نمایید، بدیهی است هرگونه اعلان و خبر از سایر مجاری نظیر « واتساپ، اینستاگرام و ….» فاقد اعتبار می باشد.

با سپاس و احترام

دبیرخانه دومین دوره جایزه داستان مازندران

پنجشنبه سوم مهرماه نود و نه

سروش قاسمیان نشان توکا

مسئله این است، در این نوشته تو به چیزهایی پی می‏بری که من ننوشتمشان و تو آن‏ها را بو می‏بری، چیزهایی که در پشتند و تو خوب می‏فهمیشان و من ننوشته ‏ام. برای تو دقایقی و برای من روزهای زیادی گذشته تا به این‏جای این نوشته، این نوشته خالی برسم… اما به یک چیزی امیدوارم… دارد از حس من چیزهایی دستت می‏ آید نه؟ پس نرو، باید کاری برایم بکنی، باید کاری برایم بکنی

انتشارات ثالث

مدیر مسئول: محمد علی جعفریه مطبعه چی

مدیر تحریریه: نرگس مساوات

مدیر مجموعه فرهنگی، فروشگاهی نشر ثالث: سینا جعفریه مطبعه چی

مسئول فروشگاه نشر ثالث شعبه مرکزی: حسن سهرابیمدیر روابط عمومی: امید پویش


نشر ثالث با مدیریت « محمدعلی جعفریه مطبعه ­چی » با داشتن پیشینۀ خانوادگی در عرصۀ چاپ و نشر در سال یک هزار و سیصد و هفتاد و پنج شمسی فعالیت رسمی خود را آغاز کرد و تا به امروز بالغ بر دوهزار جلد کتاب که شامل موضوع­ های علوم انسانی، تاریخ، ادبیات، فلسفه، علوم اجتماعی و روان­شناسی و هنر می ­شود را منتشر کرده است.

حضور در مجامع و نمایشگاه­ های بین ­المللی کتاب نظیر نمایشگاه فرانکفورت، سوئد، چین و ژاپن با هدف تبادل فرهنگی و ارتباطات دوسویه فرهنگی و ارائه چهره­ای مدرن و فرهنگی از ایران و در عین حال توجه و رعایت ضوابط جهانی نشر به طور داوطلبانه با خرید کپی ­رایت آثار از ناشران بین ­المللی از جمله فعالیت ­هایی بوده که نشر ثالث آگاهانه به آن پرداخته است.

ایجاد و برقراری ارتباط مستقیم با مخاطب از دیگر اهدافی بوده که در این انتشاراتی به آن توجه شده است و کتابفروشی و مجموعۀ فرهنگی نشر ثالث در خیابان کریمخان زند، به عنوان شعبۀ مرکزی، رهاورد همین نگاه بوده است.( تاسیس ۱۳۸۳ )

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *